1:2

0:1 Димитър Трендафилов   7 мин.
                                            0:2 Симеон Златев               19 мин.
                                            1:2 Ердал Садула                  45 мин.

Розова долина записа загуба и във втория си мач от първенството. При 32 градусова жега и пред рекордна за последните години посещаемост казанлъчани загубиха с 1:2 от Нефтохимик. Митко Трендафилов откри резултата още в седмата минута след добро изпълнение на пресилено отсъден пряк свободен удар. 12 минути по-късно рефера показа различен критерии като не отсъди нарушение за Розова долина в половината на гостите и при последвалата контраатака Симеон Златев направи 0:2. Това бе само началото на престъпното съдийство на Петър Андреев от Кърджали.

Розите проспаха това първо полувреме и почти с нищо не застрашиха вратаря на гостите, които от своя страна имаха няколко шанса да увеличат преднината си. В последната 45 минута на полувремето домакините се върнаха в мача благодарение на неразбирателство между вратаря и защитник на Нефтохимик при което Ердал Садула с глава прати топката в мрежата за 1:2. Веднага след това рефера свири край без нито минута добавено време въпреки 3-4 минутното прекъсване за разхлаждане на футболистите с вода.

Втората част започна с амбиции на Розите за отбелязване на изравнителен гол. От своя страна за гостите в зелени фланелки излязоха 11 "балерини", които се редуваха да играят ролята на умрял лебед непрекъснато търкаляйки се по сравнително доброто тревно покритие на ст."Севтополис". Реферът нямаше нищо против това и не минаваха и 30 секунди без играта да бъде прекъсвана с нарушение в полза на Нефтохимик при всяко безобидно съприкосновение с противник. Дори агитката от 20 души на гостите замлъкна, може би засрамена от случващото се на терена. Явно гостите от Бургас от рано заявяват амбиции за челно класиране, но за съжаление не с добра игра, а с безобразно съдийско подпиране. Момчетата на Кральо Орозов така и не успяха да напипат някакъв ритъм в абсурдната пародия която се разигра през вторите 45 минути и въпреки това бяха близо до изравняване в последната  минута. Тогава едно нескопосано изчистване на вратаря на Нефтохимик попадна в краката на играч на Розите, той успя да прехвърли вратаря и да уцели очертанията на вратата, но там защитник изчисти от голлинията.

Тази втора загуба прати отбора на Розова долина на 15 място във временното класиране в група с още шест отбора без актив до момента. Пет отбора сред които и Нефтохимик са начело с по 6 точки от два мача.

1. ..
Съдията се подигра с мача ... Браво на Розите Раздадоха се .. :)

Написано от mladen, Поставена на: 26-08-2010 16:38, , *****
2. ?
Дидо Христов е играещ старши треньор на ''Габровница'' ,просто ги размениха с Кральо.

Написано от Хитлер, Поставена на: 26-08-2010 14:26, , *****
3. :0
Дидо Христов е където е и Чаната

Написано от Иван, Поставена на: 26-08-2010 10:59, , *****
4. Лош старт
Видя се, че прехвалените беройци по-нищо не превъзхождат нашите момчета от предишният тим и ако така продължават такъмите и откъдето са.И един въпрос къде е Дидо Христов.

Написано от Хитлер, Поставена на: 26-08-2010 00:41, , *****
5. Играта на Нафтекс

Написано от Хитлер, Поставена на: 25-08-2010 22:56, , *****
6. Съдията Педерастъ
Жалко за момчетата , а за Нафтата мога да им кажа само едно че поне 6 - 8 години аз не ги виждам да излезнат от В групата ако ще и по 10 000 души да имат по домакински мачове . Съдията бе към Нафтекс и след края на мача показа среден пръст на феновете на Розива Долина който аплодираха играчите си .

Написано от Vladimir, Поставена на: 25-08-2010 13:12, , *****
7. :))
Агитката готова ли е ? Хореография,фал и,димки ? :p

Написано от Хитлер, Поставена на: 25-08-2010 11:07, , *****
8. Няма Нафта , Няма Газ
Мачкай Рози , застарелия състав на Нефтохимик мисля че ще бъде победен но доста трудно .

Написано от koce, Поставена на: 23-08-2010 18:01, , *****
9. stadiona
6te se poopravi !!! leka poleka

Написано от Хитлер, Поставена на: 23-08-2010 18:01, , *****
10. Стадион
Наистина е плачебно положението дори на централната трибуна хората не смеят да седнат . Трябва да се направят според мен всичко да е с пласмасови седалки (разбирасе лека по лека ). Дано скоро се поуправи и стадиона

Написано от cska_kazanlak, Поставена на: 23-08-2010 17:57, , *****