26 септември 2010г. (неделя), 17:00ч + видео в края на статията

0:2

0:1 Ердал Садула 48'
              0:2 Ердал Садула 78'

Информация: Желязко Динев, в. Новината

Два гола на Ердал Садула донесоха втората поредна победа на розите в шампионата на ЮИ "В" група, след като казанлъчани взеха трите точки при визитата си в Ямбол на аутсайдера в първенството Тунджа. Едва няколко часа преди срещата бе спрял и дъжда, а през първата част двата тима трудно се нагодиха към тежкия терен  и логично гол не падна.

Вихреното темпо в началните минути на второто полувреме, наложено от момчетата на Иван Гаджев доведоха до ранно попадение, което още повече успокои действията им. В 48-ата минута пробив на Николай Янков отдясно завърши с центриране в наказателното поле към връхлитащия Садула, който с хубав удар от въздуха откри резултата. Домакините пък сравнително бързо излязоха от шока и организираха няколко добри атаки, но нито една от тях не завърши успешно.

Като цяло обаче гостите тотално доминираха след паузата и освен втория гол на Садула, можеха да вкарат още няколко попадения. След два пропуска на Стоичков, се случи логичното и Садула пак се оказа в прегръдките на съотборниците си. Той се възползва от грешка в отбраната на домакините и с плътен шут от границата на пеналта удвои преднината на тима си.
Отлично впечатление с изявите си остави дебютиралият днес за розите Паоло Драголов.

Снимки: 26.09.2010 - ЮИ В група 8 кръг - Тунджа /Ямбол/ - Розова долина 0:2

Така отборът от Казанлък се реваншира за минималната загуба с 0:1 при гостуването си в Ямбол през миналия сезон. В миналогодишната кампания розите взеха и домакински успех срещу този съперник с 4:3.

Снимката е от 11.10.2009 - ЮИ В група 11 кръг - Розова долина - Тунджа (Ямбол) 4:3

/ Kоментари (6) / Преглеждания: 2013
Поставена на: 23-09-2010 09:13 / Последна промяна на: 27-09-2010 14:00

Потребителски коментари (6)
Написано от ivan, Поставена на: 27-09-2010 19:50, , *****
1. Pobeda za Rozite
Rozite trqbva da biqt Gigant tozi ma4 i da igraqt samo za pobeda.Mom4etata imat sili i noviqt trenior e spored men dobar nai posle nqkoi da se seti da sloji nai barzite igra4i napadateli,predi6niqt trenior gr6akata mu be6e 4e ne znae6e kakvo da pravi i koi kade 6te e nai polezen na terena no Gadjev ima opita i silite da napravi Rozova Dolina edin stabileb otbor i dano dogodina i ili po sledva6ata da vlqzat v b grupa.

Написано от Георги Георгиев, Поставена на: 27-09-2010 11:14, , *****
2. ...
Честита втора поредна победа. В неделя чакаме и трета 8)
Струва ми се, че няма да е зле ако на тези чудесни нови екипи има и емблемата на отбора...

6. Ямбол
Според мен този мач не се знае как ще завърши.Лично аз очаквам да загубим с 1 гол разлика :p