03 октомври 2010г. (неделя), 16:00ч

гр. Казанлък  - ст."Севтополис" - 350 зрители

Розова долина - Гигант

0:0

След безплодна игра в нападение Розова долина спечели само точка от домакинството си на Гигант в мач от 9 кръг на "В" група. Както се очакваше мачът бе труден, но казанлъчани владееха инциативата и имаха териториално превъзходство през по-голямата част от мача. Момчетата на треньора Иван Гаджев играха с много желание и раздаване по терена, но за съжаление не успяваха да създават добри голови ситуации. Първото полувреме бе по-добро за Розите, но стабилната игра на гостите в защита спираше атаките им до границата на наказателното поле. Два удара с глава минаха на сантиметри над вратата, а Гигант с нищо не затрудниха вратаря Николай Митев...

През второто полувреме гостите поизравниха играта и от своя страна малко по-често поглеждаха напред, докато казанлъчани продължиха да се лутат в атака и почти не успяха да затруднят вратаря и отбраната на Гигант. Като цяло защитите на двата отбора не допуснаха никакви сериозни грешки и логично се стигна до нулевото равенство. Отново направи впечатление серизоно стабилизираната игра в защита на Розите, които в трети пореден мач не допускат гол.

В класирането Розова долина запазва 11 място с 12 точки. Лидер е Ботев (Пловдив) с 25 точки, а в дъното Габровница и Тунджа (Ягода) са с нулев актив и се състезават кой ще инкасира по-голяма загуба, като в този кръг отборът от Ямбол катастрофира с 0:12 при гостуването си на Нефтохимик.

В сряда предстои междинен кръг в който Розова долина гостува на Тунджа (Ягода). Мачът ще се играе на ст."Локомотив" в Стара Загора на 6 октомври от 16:00ч.

Снимки: 03.10.2010 - ЮИ В група 9 кръг - Розова долина - Гигант 0:0

/ Kоментари (5) / Преглеждания: 2081
Поставена на: 30-09-2010 10:31 / Последна промяна на: 03-10-2010 22:29

Потребителски коментари (5)
Написано от mladen, Поставена на: 03-10-2010 17:21, , *****
1. /
Слаба игра от нашите момчета.Щом и 'Габровница' губи 8-2 значи положението е наистина плачевно :cry ,Жалко

Написано от Иван, Поставена на: 02-10-2010 09:22, , *****
2. R
Време е за трета поредна победа.Дано момчетата са наистина във възход.А това,че Гигант направиха равен с Ботев не би трябвало да ни притеснява.Може би се очаква и гостуваща агитка. :)

Написано от H M, Поставена на: 02-10-2010 00:34, , *****
3. ...
Аха, благодаря за пояснението, админе! Съединение измъкнаха точка от Ботев, който не стига че е много силен, а и е подкрепян и от съдиите. Сега взеха и Николай Манчев, който за В група си е направо Зидан :grin Не ми се мисли какви ще ги вършим в Пд идния месец :cry

Написано от Георги Георгиев, Поставена на: 01-10-2010 17:57, , *****
4. ...
Правилно си забелязал. Според изтеглената програма чрез схемата Бергер, Розите са под номер 10, а Ботев под номер 9 и винаги играем със техния съперник от предния кръг.
Миналата година играехме с отбора, който е почивал в предния кръг заради отказа на Космос и бяхме ощетени от това, но такъв е жребият :)

Написано от H M, Поставена на: 01-10-2010 10:59, , *****