06 октомври 2010г. (сряда), 16:00ч. + видео в края на статията

1:2

0:1 Паоло Драголов 14'
              0:2 Николай Стоичков 43'
              1:2 Иван Тодоров 55'

Розова долина спечели с 2:1 гостуването си на Тунджа (Ягода) в мач игран на приличащия на блато терен на ст."Локомотив" в Стара Загора. Срещата наблюдаваха 70 зрители, почти всички от които подкрепяха Розите. Неспиращ дъжд, студен вятър, наводнен терен и необективно съдийство не успяха да попречат на младите момчета от Розите, които достигнаха до победата с мъжка битка до последната минута. В 14 минута тежкият терен излъга вратаря на Тунджа при една пусната топка и Розите откриха резултата. От тук нататък страничният съдия спираше почти всяка атака на казанлъчани със засади, а главният с нарушения. Стигна се до 43 минута, когато Розите направиха отлична атака с която покачиха резултата на 0:2...

През втората част домакините тръгнаха да обръщат мача и още в 55 минута намалиха на 1:2. Главният съдия Петър Андреев от Кърджали натика Розите в собствената им половина с десетки нарушения в полза на Тунджа, но момчетата на Иван Гаджев със сърцата и мъжка игра в защита и влизане без страх във всяко единоборство не оставиха почти никакви шансове на домакините. Така се стигна до тази трудна и сладка победа, която се надяваме, че ще надъха Розите за още по-здрави битки във следващите срещи. Логично главното действащо лице в мача съдията Андреев, бе изпратен със заслужени ругатни от казанлъшките фенове на стадиона.

Снимки: 06.10.2010 - ЮИ В група 10 кръг - Тунджа (Ягода) - Розова долина 1:2

/ Kоментари (11) / Преглеждания: 4267
Поставена на: 05-10-2010 14:32 / Последна промяна на: 07-10-2010 23:34

Потребителски коментари (11)
Написано от Yavor Dimitrov, Поставена на: 08-10-2010 10:16, , *****
1. samo rozi
Честита поредна победа на нашите момчета под ръководството на новия треньор и дано да продължават в същия дух защото следващите мачове по програма се очертават труднички. За съжеление нямам възможност да наблюдавам мачовете, но благодарение на сайта и тези които го създадоха и подържат мога да съм в крак с всичко което се случва в клуба и да следя резултатите от срещите. Мачкайте РОЗИ !!! 8)

Написано от mladen, Поставена на: 07-10-2010 18:45, , *****
2. ?
Данаил Запрянов играл ли е в мача?

Написано от cska_kazanlak, Поставена на: 07-10-2010 08:16, , *****
3. ---
Нямат край явно вересиите на съдиите към Космос-Бургас...
А иначе - браво на момчетата!

Написано от Иван Бонев, Поставена на: 06-10-2010 19:59, , *****
4. Ето какво трябва да се знае
(2) На 3 февруари 2008 г. Берое успява да се измъкне от кризата след като Дамян Георгиев ,клубът на ветераните на Берое и националният фенклуб чрез свързани фирми завеждат производство по несъстоятелност в старозагорския окръжен съд. Назначеният синдик Елка Неделчева Петрова прехвърля всички активи и пасиви на клуба на новосъздадено дружество ПФК Берое Стара Загора АД. То поема лицензът, членството в БФС, както и самият футболен клуб.

Написано от Иван Бонев, Поставена на: 06-10-2010 19:55, , *****
5. Ето какво трябва да се знае
През есента на 2007 г. собственикът на Берое Николай Банев се отказва да издържа отбора и прехвърля всички акции на офшорна компания, за която се счита, че е негова собственост с името Трифън Дивелъпмънт. Въпреки това тимът показва добра игра в повечето мачове. На 10 януари 2008 23-ма играчи и 3-ма треньора разтрогват договорите си с Берое след провала на предвидена сделка за клуба с Митко Динев и Антон Андронов...

Написано от Иван Бонев, Поставена на: 06-10-2010 19:52, , *****
6. За отговор на въпроса:
"Здравейте! Имам въпрос, тъй като не съм запознат с новия ни собственик. Защо от Зарата го наричат Дамян селския и защо някои фенове на Берое не го харесваха?"

Някой от феновете не обичат Дамян тъй като имаше търкания с треньора на "Берое" Илиан Илиев и тази част от феновете, които застанаха зад Илиян не го обичат.

Написано от Иван Бонев, Поставена на: 06-10-2010 19:49, , *****
7. и хайде пак...
Първо за победата! честито и от мен. Момчета продължавайте в същият дух и така до края на сезон 2010/2011!

Написано от Dian, Поставена на: 06-10-2010 18:56, , *****
8. RD
A sadiite biyaha sashtite simpatiyagi ot Kardjali koito ni sviriha s Neftohimik v K-k!Yavno sa reshili da yadat kazanlashki boi v skoro vreme!

Написано от Dian, Поставена на: 06-10-2010 18:53, , *****
9. RD
Iskam samo da pozdrviya administratora na saita za hubavata rabota!Dano pone futbolistite stignat vasheto nivo!Sas sarcata igra kato dneshnata se nadiyavam da e skoro!Dnes vidiyahme majka igra pri losho vreme i sadiya koito trudno moga da nareka maj! :grin ! :grin ! :grin ! :grin ! :grin ! :grin ! :grin ! :grin ! :grin ! :grin ! :grin

Написано от rosen, Поставена на: 06-10-2010 17:10, , *****
10. победа
гледах мача - водната топка !!!
честито!!!
отвратителен терен,подкупен съдия и мъжки момчета,който въпреки това успяха да победят домакините .