27 октомври 2010г. (сряда), 14:30ч.

гр. Смолян, ст."Септември" -

Родопа - Розова долина

3:1

Розова долина загуби с 1:3 гостуването си на намиращия се в много добра форма отбор на Родопа (Смолян). Домакините откриха резултата в 45 минута с гол на Боян Георгиев. Розите успяха да изравнят чрез Жельо Желев в началото на второто полувреме, но домакините стигнаха до победата с нови две попадения на Владимир Драмалиев в 68мин. и на Бекяров в края на мача.

След 14 изиграни кръга Розова долина заема 12-то място във временното класиране с 18 точки. В неделя на ст."Севтополис" гостува отборът на Созопол в чиито състав играе бившият голмайстор на Розите Венелин Братанов.