Ботев (Пд) - Розова долина

2:0

1:0 Георги Какалов      26'
              2:0 Атанас Курдов (дуз) 45'

Розова долина загуби с 2:0 гостуването си на безспорния лидер в групата Ботев (Пловдив). И двата гола във вратата на Красимир Красимиров паднаха през първото полувреме отбелязани от звездите на домакините Георги Какалов в 26-та и Атанас Курдов в 45-та минута от дузпа. Въпреки проблемите с контузени и наказани футболисти, момчетата на Иван Гаджев се представиха достойно с открит футбол и без изпадане в глуха защита, както повечето отбори гостуващи в Пловдив.

Още информация и снимки от срещата може да намерите в тези три сайта: News4000.bg, sportal.bg и football24.bg.(...)

След 18 изиграни кръга Розова долина заема 11-то място в класирането с 24 точки. Ботев (Пд) увеличи преднината си пред втория Нефтохимик на цели 13 точки. Трети излезе отбора на Арда (Кърджали), който е на 17 точки зад лидера. Следващата неделя в последния есенен кръг е дербито в Долно Езерово между Нефтохимик и Ботев (Пд), а Розова долина е домакин на последния Габровница (Горно Сахране).
/ Kоментари (10) / Преглеждания: 4192
Поставена на: 17-11-2010 14:59 / Последна промяна на: 23-08-2011 20:18

Потребителски коментари (10)
Написано от Leandeer, Поставена на: 21-11-2010 16:21, , *****
1. eee
В сравнение с Нафта-Рози 10:2 от тази пролет, е по добре.

Написано от mladen, Поставена на: 21-11-2010 15:16, , *****
2. .
След скучно 2 полувреме резултата остава същия 2-0 за Ботев.

Написано от mladen, Поставена на: 21-11-2010 14:26, , *****
3. .
За съжаление изненада няма,губим 2-0 на полувремето,сле абсолютно превъзходство на домакините :sigh

Написано от antani, Поставена на: 21-11-2010 08:07, , *****
4. problem s nakazani i kontuzeni
Tochno za nai-trudnij mach v otbora ima mnogo kontuzeni-kapitana Milen,vratarj Nikolai Mitev,Martin,a za kapak i Bobi Neichev e nakazan.Nadjvam se obache po-mladite ni futbolisti da se razdadat i da ostavjt dobri vpechetlenij.Uspeh !

Написано от Tapanim, Поставена на: 21-11-2010 07:45, , *****
5. На живо

Написано от Martin, Поставена на: 20-11-2010 23:12, , *****
6. Успех,Аки!
Искам да отбележа,че за първи път в групата на мъжете попадна и моят съотборник Александър,койт е набор 94.Момчето играе вратар и се намира в последно време в доста добра форма,като ни измъкна в мачовете за младша възраст няколко пъти...Дано наистина получи шанс да запише първи минути за мъжкия ни отбор,без значение резултата,защот той го заслужава с труда,който полага и постоянството! Успех на мача,Аки!

Написано от H M, Поставена на: 20-11-2010 08:40, , *****
7. ...
Този отбор на Ботев е създаден през 2010 г. и няма никаква история. История има старият Ботев на Христолов, който фалира. Ако новият Ботев си искат историята, нека погасят всички дългове на стария Ботев. Така мисля, че ще е честно.

Написано от Leandeer, Поставена на: 19-11-2010 17:04, , *****
8. але
Късмет!

Написано от mladen, Поставена на: 19-11-2010 16:29, , *****
9. now is the momment
Ето сега е момента нашите момчета да покажат какво наистина могат.
Дано не се 'гипсират' от именития си съперник и сътворят нещо запомнящо се,а защо не и победа.Все пак сме отбор с претенции 8)

Написано от rozi, Поставена на: 17-11-2010 15:57, , *****
10. rozi
този мач колкото и да не ми се иска вероятно ще го загубим, нека момчетата да играят освободено и може да се измъкне нещо все пак ботев не са барса.успех