06 март 2011г. (неделя), 15:00ч. + видео в края на статията

0:2 Веселин Филипов    37'
               1:2 Павлин Карагитлиев 48'
               2:2 Ахмед Феиков (дуз) 70'
               3:2 Щерьо Щерев        89'

Отборът на Розова долина постигна много драматична, но заслужена победа с пълен обрат от 0:2 след първото полувреме до крайното 3:2 срещу Асеновец (Асеновград). Всички, които предпочетоха телевизора пред мача на Розите могат само да съжаляват за избора си изпускайки обрат, драма, картони и скандали на ст."Севтополис".

Срещата започна много добре за гостите, които откриха резултата още в 9-та минута чрез Айлин Яшар. Розите имаха шанс да изравнят само няколко минути по-късно, когато неуспешен опит за изкуствена засада остави трима нападатели сами срещу вратаря на Асеновец, но последвалият удар разтресе напречната греда. В 37-та минута след изпълнен ъглов удар Веселин Филипов реализира втори гол за гостите и те се оттеглиха на почивката с аванс от 0:2(...)

През второто полувреме на терена имаше само един отбор - този на Розова долина. Още в 48-та минута Павлин Карагитлиев отблизо разстреля вратаря на гостите и намали на 1:2. Последва силен натиск на Розите и няколко минутно поизравняване на играта. Така се стигна до 70-та минута в която бе отсъдена дузпа в полза на казанлъчани. Ахмед Феиков реализира силно в долния ляв ъгъл, но съдията върна изпълнението на дузпата. Вторият удар на Феиков също бе точен и резултатът бе изравнен 2:2. До края на мача Розите продължиха да търсят победата въпреки, че останаха с 10 души след червен картон. В 89-та минута Щерьо Щерев бе изведен от дълбочина сам срещу вратаря на гостите и хладнокръвно успя да реализира победното попадение за Розова долина. До края на срещата на терена и около него преобладаваха скандалите, провокирани от изнервените играчи на Асеновец. Резервен футболист на гостите също получи червен картон.

Въпреки победата Розова долина остава на 13-то място във временното класиране, но вече с 28 точки е само на две от десетия Хеброс. Недостижимият лидер Ботев (Пловдив) е с 61 точки.

Снимки: 06.03.2011 - ЮИ В група 21 кръг - Розова долина - Асеновец 3:2

/ Kоментари (13) / Преглеждания: 5812
Поставена на: 03-03-2011 20:58 / Последна промяна на: 08-09-2011 20:47

Потребителски коментари (13)
Написано от cska_kazanlak, Поставена на: 08-03-2011 18:31, , *****
1. Само така!
Ще се повторя, ама още в началото на есента бях песимист, че няма да се получи добър колектив между местните футболисти и старозагорските "пелета". Сега, когато последните вече ги няма, си личи, че момчетата играят с хъс и сърце. Това е отбора, който искат да гледат казанлъчани!

4. драма
Удивителен развой! Най-хубавото е, че е точно срещу приятелите ни от Асеновград! нямам търпение да прочета коментар за мача!

Написано от Leandeer, Поставена на: 06-03-2011 12:14, , *****
5. айде напред червените!
Всички на стадиона! 8)

Написано от Иван Бонев, Поставена на: 06-03-2011 00:40, , *****
6. хай за победа
Каквото и да е времето тук за неделния следобяд, дано публикато остане доволна от крайния резултат. А за Левчето - хора, за какво ли не го давате на ден!

Написано от Георги Георгиев, Поставена на: 05-03-2011 15:04, , *****
7. ...
Един лев е нищо особено като се сравни с цената на цигарите. Дано времето утре да е хубаво и колкото може повече хора да дойдат на стадиона и да подкрепят розите в търсенето на първа победа за годината.

Написано от rozi, Поставена на: 05-03-2011 12:35, , *****
8. билети
ако искате да има футбол в Казанлак не се скъпете за 1 лев, една кутия цигари е 4лв. Билетите трябва да са поне по 3лв. защото с 500лв не може да се организира мач. Момчетата нали трябва и те да вземат нещо и не забравяйте те играят за вас.

Написано от koce, Поставена на: 04-03-2011 23:48, , *****
9. axax
axaxax

Написано от Tapanim, Поставена на: 04-03-2011 23:21, , *****
10. Кз
Ванка .. ти още малко и бюджета на отбора ще разшределиш..

Написано от Иван, Поставена на: 04-03-2011 20:19, , *****
11. 1
За В група вход от 1 лев е добре.При положение,че имаме по два домакински мача на месец ако се събират по 200-300 души на мач това прави по 500-600 лева на месец, с които да се изплащат консумативите като ток,вода,поддръж ка на съблекалните и помещенията например.

Написано от kzzz, Поставена на: 04-03-2011 12:33, , *****