13 март 2011г. (неделя), 15:00ч.

гр.Карлово, ст."Васил Левски" - 200 зрители

Левски (Карлово) - Розова долина

1:0

Розова долина записа поредна загуба при гостуване този път с 0:1 от Левски (Карлово). Мачът се игра при отлично време пред около 200 зрители на ст."Васил Левски" в Карлово. В отсъствието на контузения голмайстор Щерьо Щерев и наказания Боян Стоянов, Розите се справяха добре в защита, но в нападение не успяха да сътворят почти нищо интересно и не затрудниха вратаря на домакините. В 25-та минута контузия получи защитникът на Розова долина Николай Цонков, който бе заменен принудилено.

Срещата бе равностойна с много борба най-вече в централната зона на терена и почти никакви интересни моменти пред двете врати. Домакините се възползваха от един корнер в 57-та минута след който оставен непокрит техен играч получи възможност да отправи удар от 12 метра и топката влезе в долния десен ъгъл на вратата пазена от Красимир Красимиров. След това домакините заиграха по-твърдо, а единственото по-сериозно положение за изравняване на резултата бе в 88-та минута при удар с глава спасен от вратаря(...)

Много добро съдийство на съдията с изключение на малкото дадено добавено време от само една минута - толкова бе нужно на комичния лекар на домакините да достигне до контузен играч.

За пореден кръг Розова долина остава на 13 място в класирането с 28 точки. За отбелязване е първата спечелена точка в първенството от Габровница на собствен терен в Горно Сахране след 1:1 срещу Свиленград. Въпреки това те остават последни с 5 точки.

Снимки: 13.03.2011 - ЮИ В група 22 кръг - Левски (Карлово) - Розова долина 1:0