20 март 2011г. (неделя), 15:00ч. + видео в края на статията

2:0 Галин Трифонов         52'
               3:0 Николай Стоичков (дуз) 71'
               4:0
Щерьо Щерев            90'

Въпреки студения мартенски следобед и мачовете по телевизията около 200 от най-верните фенове на Розова долина изгледаха поредната домакинска победа над Чирпан с категоричното 4:0. Това бе и най-малкото като пасив с което си тръгнаха гостите.

Резултатът бе открит от Павлин Карагитлиев в 19-та минута. Тогава той получи топката в центъра на терена и с мощен самостоятелен пробив през центъра на защитата на гостите влезе в наказателното поле и стреля покрай вратаря за 1:0. Пет минути по-късноРозите имаха шанс да увеличат резултата, но вратарят им спаси мощен удар от 10 метра. Постепенно играчите на Чирпан изнесоха по-напред играта, но единственият им точен удар бе спасен с лекота от Красимиров(...)

През втората част Розите имаха пълно превъзходство на терена и логично вкараха нови три гола. Първо в 53-та минута защитникът Галин Трифонов засече центриране от ляво във вратата на Чирпан и резултата стана 2:0. Играчите на Чирпан се опитваха да търсят почетен гол доколкото им позволяват силите, но така и не успяваха да затрудняват вратаря на Розите Красимир Красимиров. В 71-та минута бе отсъдена дузпа за Розова долина, която Николай Стоичков превърна в трети гол за отбора. След този гол на терена имаше само един отбор - този на Розова долина. Последваха още поне 3-4 добри атаки на казанлъчани в които по чудо не падна гол, но в крайна сметка и това стана в последната минута, когато за крайното 4:0 се разписа Щерьо Щерев.

2. re
Надявам се розите да победят и още повече се надявам близките години да видим розите в Б група..!!! :) :)