2:0 Георги Христов    55'
               3:0 Георги Христов    60'
               4:0
Васил Сантов      75'

Казанлъшкият футболен тим „Розова долина” разгроми гостуващия футболен „Чирпан” с 4:0. Втората домакинска победа дойде след много движение, мисъл за игра и доста пропуски в студения неделен ден.

Още в 19-тата минута Павлин Карагитлиев близо до центъра „открадна” една топка и с бърз рейд между защитата след самостоятелна атака откри за 1:0. В 23-я кръг на Югоизточната ”В” група казанлъчани пропуснаха да разгромят „Чирпан” чрез пропуски на Фаиков,Стоичков,Щерев и Трифонов.След 45-минути казанлъшко предимство в игра и цифри,в 52-та минута сърцатият бранител Галин Трифонов посрещна пас на капитана Радослав Сашков и добави за 2:0. Вече доста спокойни и в лежерно темпо казанлъшките футболисти играха с аристократична лекота и резонно взеха трите точки след четири попадения. В 71-та минута Николай Стоичков хладнокръвно от дузпа направи 3:0 след като бе повален от вратаря на гостите, а в самия край на мача след пас на Карагитлиев, Щерьо Щерев в 90-та „довърши” от близо изморените гости за 4:0. В сряда ,в 24 кръг на т.нар.”трета дивизия” гостуваме на „Димитровград”.

информация: радио Вис Виталис