09 април 2011г. (събота), 17:00ч. + видео в края на статията

Розова долина - Тунджа (Ямбол)

1:1

0:1 Росен Гюлев         8'
               1:1 Павлин Карагитлиев 34'

Във ветровитият априлски следобед и пред едва стотина зрители, Розова долина направи равенство 1:1 срещу опашкаря Тунджа (Ямбол). Това бе четвърти пореден мач без победа за казанлъшките футболисти, а преди срещата по уредбата на стадиона бе обявено, че това е и един от последните им мачове за Розова долина.

Още в 8-та минута гостите откриха резултата след добре изпълнен от Росен Гюлев пряк свободен удар от 20 метра. След това попадение Розите пренесоха играта в половината на съперника и при третото по-сериозно положение в 34-та минута Павлин Карагитлиев проби през центъра на защитата и реализира за 1:1. До края на полувремето топката срещна веднъж дясната греда на вратата на гостите, а в 41-та минута Щерьо Щерев направи невероятен пропуск останал сам пред вратата(...)

Второто полувреме премина почти изцяло в половината на гостите от Ямбол, но куп пропуски лишиха Розите от победата. В 53-та минута удар на Карагитлиев мина над вратата. В периода 64-65 минута бяха направени цели три сериозни пропуска. Първо Феиков излезе срещу вратаря, успя да го прехвърли, но топката излезе в аут, а по-късно Щерев не успя да засече точно центриране от дясно. В 71-та минута Чекъров отправи силен удар от въздуха от 35 метра, но топката профуча на сантиметри в аут. В 83-та минута след корнер пред вратата на Тунджа последва разбъркване във вратарското поле, но отново нямаше кой да реализира победно попадение. Гостите се защитаваха спокойно и без паника, опитваха да организират атаки като най-сериозното положение за тях бе силен удар над вратата в 86-та минута.

След това домакинско равенство Розова долина заема 15-то място във временното класиране преди изиграването на останалите срещи от кръга в неделя. В сряда, 13 април има междинен кръг в който Розите гостуват на третия в класирането Гигант (Съединение).

снимки: 09.04.2011 - ЮИ В група 27 кръг - Розова долина - Тунджа (Ямбол) 1:1

/ Kоментари (26) / Преглеждания: 4324
Поставена на: 06-04-2011 20:05 / Последна промяна на: 08-09-2011 20:39

Потребителски коментари (26)
Написано от Мартин, Поставена на: 13-04-2011 11:52, , *****
1. Ивка-сливка
Как да се срамуваш,лапай още чеповете на футболистите от противниковия отбор и плюй по розите,защото ти иначе не можеш да спиш спокойно...Искам да те видя на терена каква ливада си,щом толкова критикуваш ма,краво

Написано от Iva, Поставена на: 12-04-2011 17:30, , *****
2. :P
Не изобщо не се сръмувам :grin :grin :grin

Написано от георги, Поставена на: 11-04-2011 15:50, , *****
3. ''''''
ива,как може да даваш мнение по вьпроси, които не разбираш и още не се ли срамуваш от правописа си ?

Написано от Iva, Поставена на: 11-04-2011 12:28, , *****
4. :P
Никога мъжкия отбор на Розова Долина не е получавал 200 000 от някааде . Това което става тази година е срамно много

Написано от rozi, Поставена на: 11-04-2011 12:20, , *****
5. рози
вие какво очаквате този отбор да бъде в челото на класирането ли? Не виждатели че няма класни футболисти. Кембо беше страхотен футболист, но дали е добър треньор е друг въпрос,а и какво може да направи като няма качествени играчи. Пари са нужни зада има футбол и друг път съм казвал поне 200 000лв. са необходими само за мъжкия отбор. След като се усегурят тогава може да претиндираме за нещо и да обвиняваме играчите.

Написано от gogokz, Поставена на: 10-04-2011 16:52, , *****
6. грозно
Просто,нз какво да кажа,то тва трябваше да бъде победа,как може Ямбол да дойдат и да си вземат точката.Просто нз ,за пореден път..........ОК ,срещу Гигант какво ще правиме нз,а и Иве,за твое сведение,послед ите два отбора изпадат ДА,но и при евентуални простотии в системата на В група така да се изразя ,освен че последните 2 изпадат,следващ те 3 играят плейаути за оставане:(.

Написано от Iva, Поставена на: 10-04-2011 12:31, , *****
7. До Стойчков
Стига се прай на иинтерсен тука бе . Не струвате говорим като цяло вече не отделни индивиди . Жив и здрав да си , стараеш се но оная путка Щериьо не върви отдавна . Отказвай те се щом искате да играйте в селските групи , тогава и 20 човека на мач няма да събирате и при безплатен вход . Нямате оправдания за нищо вече още с Димитровград ми стана ясно че бяхте до тука и че повече едвали ще вземим точка . Почти съм познала взехме една сега но вече трудно ще вземите други . Добре че сте с над 30 точки че да падаме служебно без да изпадним .

Написано от on line, Поставена на: 10-04-2011 08:35, , *****
8. izvadete si racete ot gaza
vratar4eto mnogo go biva da pazi na terasata, da ne vlqzat muxite v staqta! s tova nalagane da e titolqr, nqma da stane ni6to!

Написано от Tapanim, Поставена на: 09-04-2011 23:11, , *****
9. До Иван
Ей Муцуно Какво и да е не ми се чете . По добре си трай като незнаещ нищо за този отбор !!!.

Написано от H M, Поставена на: 09-04-2011 22:58, , *****
10. .
Ако наистина ще се закрива тимът, то трябва да бъдем предупредени, на последния домакински мач да напълним стадиона, в знак на уважение към всичко, което ни е дал този отбор.

Написано от Иван, Поставена на: 09-04-2011 21:43, , *****
11. слабо
Положението е трагично. Предполагам, че ще доиграят сезона, а пък от лятото може и да няма отбор. Като цяло никакъв хъс за игра, никакво желание, отново детински грешки на вратаря, постоянно се разправяха помежду си, а уж колектива бил много добър. Самият Кембо също няма какво да направи. Общо взето едни и същи муцуни ги гледаме вече 7-8 години и нищо. Нужно е смяна на поколението, едно ново начало и изобщо старите футболисти да не играят повече на стадион Севтополис.Пък ако трябва да се почне и от окръжните групи с юношите старша възраст.

Написано от Pitbul, Поставена на: 09-04-2011 20:35, , *****
12. rozi
Не обиждайте момчетата, като нямат пари, ще продават.Мачът според мен е продаден.Всеки отбор който играе с Розите, идва на НАС.
Като гледам, няма за какво да се притеснявате, защото тази година няма да отпадате.
Победа ще имате и скоро....срещу "Стамболово" с 3:0 предполагам
:grin :p :grin :p

Написано от mladen, Поставена на: 09-04-2011 20:23, , *****
13. shame of roses
Абсолютно съм съгласен с мнението под мен!!!
Днес беше срам и позор за Казанлъшкия футбол.За пръв път през живота си виждам футболистите да се псуват като хамали вътре на терена,изнервен от немощната си игра да обиждат своя треньор че им подвиква отстрани(което му е и работата).
Г-н Щерев(''звездата' ')само ще ти кажа че и на малкия руст не можеш да се сравняваш с легендата и обичан от всички Кембо който е играл в 'А' група и е дал много радост и красиви моменти на Казанлъшката публика...
Засрамете се,и ако нямате желание повече не излизайте на терена!!!

Написано от razbiracha, Поставена на: 09-04-2011 19:30, , *****
14. СРАМ ЗА КАЗАНЛЪК
ЕМИ МОМЧЕТА НЕКА ДРУГЯТ МАЧ ОТБОРЪТ НА "БОНЧО ШАНОВ" ГО ИГРАЯТ,ЗАЩОТО ТРЕНИРАТ И ИГРАЯТ СЪС СЪРЦЕ.НЕКА НЕ ГИ КОМЕНТИРАМЕ ПОВЕЧЕ "РОЗИТЕ" ЗАЩТОТО НЕ ГО ЗАСЛУЖАВАТ.

Написано от cska_kazanlak, Поставена на: 09-04-2011 19:13, , *****
15. R.I.P.
Май наближава края на мъжкия футбол в Казанлък. Особено след днешния мач...

Написано от Iva, Поставена на: 09-04-2011 13:13, , *****
16. :P
0-2 за Ямбол , зарадвайте ни момчета с много смях и веселие както вие го можете само .

Написано от Георги Георгиев, Поставена на: 09-04-2011 12:46, , *****
17. .
Какъв ли мач ще се получи при този силен вятър който духа в Казанлък? Със сигурност той ще е от полза за гостите, защото ще поизравни силите на двата отбора.

Написано от Иван, Поставена на: 09-04-2011 11:18, , *****
18. победа
Чудесна възможност момчетата да излезнат от черната серия, в която са попаднали.

Написано от gogokz, Поставена на: 08-04-2011 18:23, , *****
19. доволен
Мача си е чиста 1-ца :) ,наще момчета ще се хвърлят поне да на зарадват от малко :)

Написано от Leandeer, Поставена на: 07-04-2011 18:20, , *****
20. але
ние с по-толкова падаме на Севтополис, за това нека изчакаме да свърши мача. :) Успех на момчетата! Само един град, само един клуб!

Написано от mladen, Поставена на: 07-04-2011 17:46, , *****
21. ???
Добър...добър колко да ви е добър отбора на Тунджа след като след нова година навън с по малко от 3 гола разлика не падате :grin

Написано от stemil, Поставена на: 07-04-2011 14:06, , *****
22. Грешка
Опс грешка :grin Исках да кажа добър мач...

Написано от stemil, Поставена на: 07-04-2011 14:02, , *****
23. От Ямбол
Как сте пичове от Казанлък :)Дано се получи добър отбор,можем да откраднем равния,но да знаете,че нямаме нищо общо с отбора от есента,когато ни бихте в Ямбол с 2:0.УСпех :p

Написано от cska_kazanlak, Поставена на: 07-04-2011 10:55, , *****
24. -----
Ъхъ, може и точка и половина да вземат...

Написано от Pitbul, Поставена на: 06-04-2011 22:37, , *****
25. Само Рози
Вече сме уговорили Тунджа да ни легнат следващия мач, затова сега ще вземат точка от вас или може би две? :p

Написано от mladen, Поставена на: 06-04-2011 21:15, , *****