01 май 2011г. (неделя), 18:00ч. + видео в края на статията

2:2 Ахмед Осман             62'
               3:2 Павлин Карагитлиев (д)  65'
               3:3 Ахмед Ахмед             71'
               4:3 Ахмед Феиков            88'

Розова долина спечели измъчена и драматична, но напълно заслужена победа с 4:3 срещу Арда (Кърджали). В мач изпълнен с много красиви голове гостите успяваха на три пъти да изравнят резултата след като Розите бяха повели, но в крайна сметка победния гол на Ахмед Феиков в 88-та минута остави трите точки в Казанлък.

Само едно от попаденията падна през първото полувреме. В 31-та минута Станимир Денев реализира с чудесен удар от 25 метра. Преди гола Розите бяха по-активния отбор и изпълниха няколко корнера и далечни удара. Гостите се отчетоха с 3-4 засади(...)

През втората част публиката нямаше и минута за скука. Освен шестте гола имаше още един отменен, две дузпи и куп грешки на вратарите и защитите на двата отбора. Още в 50-та минута Арда изравни чрез Ахмед Осман, чиито слаб удар бе изпуснат в мрежата от младия вратар на Розите. Домакините реагираха светкавично и в 56-та минута отбелязаха гол, който бе отменен със спорна засада. В 59-та минута Ахмед Феиков от 30 метра разстреля вратаря на гостите и направи резултата 2:1. След още три минути Арда отново изравни и отново голмайстор бе Ахмед Осман. Само нови три минути бяха нужни на Розите да възстановят преднината си. Павлин Карагитлиев бе точен от дузпа и резултата стана 3:2. В 71-та минута капитанът на Арда Ахмед Ахмед почти от центъра ритна една топка към вратата и за всеобщо очудване тя се озова в мрежата - 3:3! В тези луди минути през втората част се стигна до втора дузпа за Розите в 76-та минута, но тя бе спасена от вратаря на Арда Шабан Исмаил, който малко по-късно напусна контузен. В крайна сметка пълното себераздаване през целия мач и огромното желание за победа на Розите даде резултат  88-та минута. Тогава след перфектно разиграване на топката Ахмед Феиков бе изведен срещу резервния страж на гостите и с лекота го преодоля за победното 4:3.

Победата в този мач позволи на Розите да запазят 15 място в класирането вече с 38 точки. Лидерът Ботев (Пловдив) с 91 точки вече и на теория е в "Б" група, а Габровница след служебната загуба от Созопол с 0:8 и днешното поражение с 0:9 при гостуването си на Загорец е с потресаващата голова разлика 15-105.

Снимки: 01.05.2011 - ЮИ В група 31 кръг - Розова долина - Арда 4:3

/ Kоментари (18) / Преглеждания: 4946
Поставена на: 26-04-2011 20:54 / Последна промяна на: 08-09-2011 19:33

Потребителски коментари (18)
Написано от mladen, Поставена на: 03-05-2011 07:15, , *****
1. viva
Страхотен Феиков ,и много добре го каза че когато играем като отбор нещата се получават,дано играем така и занапред .
рябва да се направи всичко възможно мачът с Ботев да се състои в Казанлък,това ще бъде празник на целия град,и съм сигурен че ще има поне 5000 зрители на стадиона.
Видя се че когато няма дразги вътре в отбора всичко е ОК.
Успех момчета :)

Написано от Мартин, Поставена на: 02-05-2011 21:33, , *****
2. Целувай ми джабуланите,ма И
Ивооо,тихо ма куроядке такава....Нещо не те видях на пистата да даваш крикитики,нещо май страх те хвана и бързо се хвана за палците и си тръгна,гъзолизк на чужди отбори....Явно пак не си духала както трябва,тоя път на циганите от Арда,че така паднаха жалко...БАРАЙ СИ КИТЕНИКА МЕЖДУ КРАКАТА И СИ БЪРКАЙ С ЕДИНИЯ ПРЪСТ В ГЪЗА,А С ДРУГИЯ В НОСА

Написано от Iva, Поставена на: 02-05-2011 20:24, , *****
3. :P
Ei be nachi moo ste tapi , toz sait stana fen sait na men ne na rozite . Ae zaprete sa , malko che ushite mi sa postoqno cherveni

Написано от Мартин, Поставена на: 02-05-2011 16:30, , *****
4. Що не плюете
Алекс,трудно и ще намериш,тъй като такива като тая Ива тука много коментари праска от ряз само когато може да плюе Розите след дадена загуба...Сега биха и едвам написа 1 мнение и то да не повярваш не критикува...Сигу но трябва да обърна нещо,както гласи поверието....Защо сега не плюете,ЕКСПЕРТИ ТАКИВА С КАПАЦИТЕТ ГОЛЯМ???

Написано от , Поставена на: 02-05-2011 14:31, , *****
5. kum ''fenovete''
kogato rozite padat ili ne igraqt osobenno dobre temata za dadeniq ma4 e palna s komentari,a sled v4era6nata pobeda i tozi xybav ma4 vsi4ki sa zamlaknali ?

Написано от ico, Поставена на: 01-05-2011 22:32, , *****
6. ОТ ВАРНА
Браво РОЗИ

Написано от Иван Бонев, Поставена на: 01-05-2011 22:21, , *****
7. браво
Бях с настроението, че днес ще падаме и тайничко се надявах да е с малко... а то виж какво сме можели :))) Браво на всички момчета, така продължавайте да ни радвате...

Очаквайте видео с головете след понеделник вечер.

Написано от Pitbul, Поставена на: 01-05-2011 20:50, , *****
8. брей
Много Ахмедовци голмайстори ...
Ахмед връща гола на Ахмед.Браво РОЗИ: :grin :p :grin :zzz

Написано от Iva, Поставена на: 01-05-2011 19:48, , *****
9. :P
Знааех си че ще ги изрътим . Добър мач стана на второто полувреме . Арда бяха се изнервели максимално и праеха доста грешки и нарушения , затва и имаше две дуспи за розите които вкараха едната . Дано и срещу Родопа играем така , да очакваме Ботевъ да му направим първата загуба . Браво момчета

Написано от mladen, Поставена на: 01-05-2011 19:10, , *****
10. ?!?
4-3
Верно и мен ме изненадаха,койт е бил на мача да сподели !!!!

Написано от Pitbul, Поставена на: 01-05-2011 16:09, , *****
11. 4:0
Розите ще бият този мач, на пук на всички други очаквания.
:upset :upset :upset :upset

12. 4:0

Написано от Iva, Поставена на: 01-05-2011 12:55, , *****
13. :P
Не ги обиждайте ве , те са големи е (тюфлеци)

Написано от mladen, Поставена на: 01-05-2011 12:30, , *****
14. .
Ако играем така както досега аз пък мисля че нямаме абсолютно никакъв шанс срещу резаците.Относн този мач съм песимист!!!Дано ме оборят с аргументи нашите момчета,но дълбоко се съмнявам

Написано от pako, Поставена на: 01-05-2011 10:35, , *****