0:5
Щерьо Щерев        63'
               0:6
Щерьо Щерев        71'

Розова долина приключи сезон 2010/2011 с разгромна победа с 6:0 срещу Габровница. Срещата се игра на в Казанлък поради наказание с лишаване от домакинство на Габровница и Розите бяха символични гости.

През първото полувреме във вратата на Габровница паднаха само два гола. Щерьо Щерев откри резултата в 21-та минута след отлична работа на Станимир Денев по лявото крило, който първо открадна топката от съперник, напредна и подаде отлично към голмайстора. В 30-та минута след кратко разбъркване топката отново попадна в мрежата на Габровница за 0:2. Последваха още два пропуска, но най-големият такъв бе още в 12-та минута, когато защитник на Габровница изчисти два пъти поред топката от голлинията(...)

През второто полувреме превъзходството на Розова долина бе смазващо и падналите четири гола бяха най-малкото с което си тръгнаха играчите от Г.Сахране. В 49-та минута останаха съмнения за незачетен гол на Розите след като топката може би премина голлинията, но страничният съдия не сигнализира и си навлече гнева на публиката. В 56-та минута Ахмед Феиков отбеляза чудесен гол за 0:3 с удар с левия крак в далечния ъгъл на вратата. След това се развихри голмайстора Щерьо Щерев, който само за 15 минути вкара нови три гола и така изпълни обещание дадено преди мача на бившия вратар на Розите Радомир Батаклиев - Чаната. Головете на Щерев в 60-та и 63-та минута направиха резултата 0:5, а в 71-та минута отличен негов пробив през пет съперникови играчи доведе и до шести гол. До края на мача вратаря на Габровница спаси тима си от двуцифрена загуба, а единствения точен удар за отбора от Г.Сахране бе в 88-та минута, когато след пряк свободен удар топката бе изстреляна мощно от 30 метра към вратата, но вратаря на Розите спаси.

Снимки:  05.06.2011 - ЮИ В група 38 кръг - Габровница - Розова долина 0:6

/ Kоментари (14) / Преглеждания: 4127
Поставена на: 02-06-2011 15:44 / Последна промяна на: 23-08-2011 14:59

Потребителски коментари (14)
Написано от Мартин, Поставена на: 14-06-2011 15:07, , *****
1. Тихо маа
Не знам Розите какво ще ронят,ама ти ще рониш сълзи от ебане,че бая навитаци имаш....като почнем от турците от кърджали и стигнем до циганите от Ягода.Така ще те разкекерчат,не ми се мисли

4. обречени
Другата година ще се отпада. Ямбол си стъпиха на краката, Димитровград и Загорец сигурно ще се борят за Б група(ако Загорец нямат шанс още тази. Морските отбори ще ни пукнат. Тия Мастърс до колкото знам са много напред. В Арда текат реформи. Карлово ще направят някаква врътка и ще се оправят. Ботев Гълъбово, Гигант, Смолян и Свиленград ни пръскаха и тази година. Чирпан ще си намерят спонсор. Направо да се закрива отбора или да се намира спонсор. Момчетата са добри, но условията-не. А без тях не може. Тоя Самарски много яки ме съмнява да даде пари за спорт, ако стане кмет. Максимум 1 година.

Написано от H M, Поставена на: 06-06-2011 20:42, , *****
5. .
Гавра с труп

Написано от Мартин, Поставена на: 06-06-2011 19:59, , *****
6. Ива лапалайката
Ти кажи защо не си свърши работата с лапането и позволи Розите да бият....Или понеже имаше панаир и беше заета с други клиенти с тъмен тен? :? :grin :grin :grin

Написано от Iva, Поставена на: 06-06-2011 17:03, , *****
7. До Марти
Мартинчо ти пък имаж още анален спазъм май от снощи ?

Написано от Мартин, Поставена на: 06-06-2011 00:08, , *****
8. Ива се изложи
Ххахах :grin :grin :grin Оставете всичко,ама знаете ли какъв е извода от цялата работа....Той е такъв,че Ивето само на 5-ма от Габровница е лапала правилно,на останалите 6 се е изложила като зрелостник на матура :zzz :zzz

Написано от rozi, Поставена на: 05-06-2011 20:43, , *****
9. рози
Дано следващия сезон да бъде по добър за Розите. Надявам се все някой да се ангажира по сериозно с финансирането на отбора защото в противен случай нищо добро не го чака.

12. Ива-крИВА кюстендилска слИ
Моята е прогноза за този мач е 11 клатещи се като траурни ленти салама в на Ивчето устата от страна на футболистите на Габровница...В зависимост от това как се е справила наш`та казанлъшка дунда,такъв ще бъде и крайният резултат на мача...За това мача е троен,ДА ЗНАЕТЕ

Написано от mladen, Поставена на: 04-06-2011 10:37, , *****
13. ?
Мача си е 50 на 50 отвсякъде и е нормално отново да завърши равен,като ги гледах милите в Сопот веднъж минахме центъра поне да не берем срам.Ботев играха колкото да не заспят на 20% от възможностите си.