4:0 Щерю Щерев 32, 45, 45+2, 56 мин.
4:1 Веселин Тахчиев 64 мин.
4:2 Пламен Божилов 66 мин.
5:2 Красимир Тонев 87 мин.

Розова долина стартира с убедителна победа в първенството на Югоизтоната В група.В горещото време на ст."Севтополис","Розите" разбиха с 5:2 Левски (Карлово).
През първият половин час срещата вървеше на бавни обороти заради жегата и играта бе равностойна.В 32 минута завърналият се след наказание голмайстор Щерю Щерев бе изведен зад защитата и откри резултата."Розите" нанесоха своят удар в самия край на първото полувреме.Гладният за голове Щерев се разписа два пъти с глава в 45-та и в даденото от рефера продължение на първата част,записвайки хеттрик и довеждайки резултата до 3:0.
След почивката продължи головият рецитал на Щерю Щерев.В 56 мин. той нахлу отдясно и с силен шут заби топката под гредата за 4:0.Последва отпускане в състава на "Розите" и само за две минути в средата на полувремето гостите върнаха две попадения.Това донякъде стъписа казанлъчани и до края на срещата те разчитаха на опасни контраатаки.При една от тях в 87 минута след кратко разбъркване във вратарското поле на гостити,влезлият като резерва Красимир Тонев отбеляза за крайното 5:2.