02 октомври 2011г. (неделя), 16:00ч. + видео в края на новината

Розова долина - Спартак (Пд)

1:1

0:1 Димитър Юруков 43'
               1:1 Асен Асенов 51'

В топлото есенно време и рекорден брой публика на стадион”Севтополис”,казанлъшкият „Розова долина” завърши с  реми 1:1 мача си от 8-ия кръг при „аматьорите” със „Спартак-С 94”/Пловдив/.Домакините,водени от младия Боян Нейчев,отново по-скоро загубиха две точки след три успешни двубоя във футболния „Югоизток”.

Пред близо 400 души в осмия мач за есента на Югоизточната футболна „В” група ,”розите” завършиха миролюбиво 1:1 с пловдивския”Спартак-С94”.Срещата бе равностойна с лек превес на казанлъчани,с игра предимно в централната част и малко на брой положения след 93 минути игра.В спокоен двубой, без грубости и единоборства ,двата тима,които са от „една черга” в т.нар.”трета дивизия” си поделиха по точка след идентични положения на една и съща врата.В 43-та минута Димитър Юруков проби отдясно и след грешка на защитата ни,която се засуети преодоля „стража” ни за 0:1.В 51-та минута игралият плахо и несигурно Асен Асенов отново след „рейд” отдясно изравни за 1:1 в обратния ляв ъгъл на пловдивчани.Последваха удари от далечна дистанция,статични положения и ред безуспешни опити за спечелването на трите точки,след изравнените сили и на двата отбора и равностойна игра.

Ето и как играха „розите” в осмия за есента мач: Александър Петрунов, Христо Терзиев, Радослав Сашков-капитан, Галин Трифонов-играещ помощник-треньор, Валентин Вълев, Милен Христов, Станимир Денев, Асен Асенов/60-та минута Мартин Чекаров/, Ахмед Фaиков, Николай Иванов/87-ма минута Ангел Бориславов/, Даниел Демирев/63-та минута Красимир Тонев/.
На 9-ти октомври /неделя/  в 9-ия кръг ,гостуваме в Асеновград на местния „Асеновец’2005” от 16 часа.След осмия кръг в „трета дивизия” с негативна голова разлика сме на фаталното 13-то място с девет точки.

1. Кандидат-кметовете
Добре, че отвреме-навреме има избори, че да се вдигне посещаемостта на нашия отбор при домакинство. Кога иначе ще стъпи някой от общината на стадиона? :roll

Написано от Иван, Поставена на: 02-10-2011 20:10, , *****
2. 1
По-добре е да дават по 50-100 лева на мач като ги изберат. Все пак хубавото е,че нянаме домакинска загуба все още,а и постигнахме победа навън.

5. Всички на стадиона !!!
Въпреки лошия старт Розите успяха да излъжат Родопа така че нека ги подкрепим срещу Спартак Пловдив !!! Пак казвам целия Казанлък на стадиона защото всеки знае че Спартак са много добър отбор миналият сезон 2010-2011 бяха на второ място в Б група но поради финансови затруднения пристигнаха във В група !!! Това ще бъде много труден мач за нашите рози защо наистина в последните години ни удари тежка финансова криза дори по едно време нямахме нито треньор нито играчи !!! Но всеки знае че Розова долина имат добър и млад отбор и може да изненада всеки а защо не и Спартак (Пловдив)!!! Само Розите!!!