гр. Казанлък  - ст."Севтополис"

Розова долина - Созопол

0:2

”Морски Созопол” ни удави на два пъти

Първа  домакинска загуба инкасира отборът на „Розова долина” в мач от 10-ия кръг на „В” Югоизточната футболна група. На градския стадион”Севтополис”   в Казанлък, „розите” загубиха с 0:2 от гостуващия „Созопол”.

В междинната среща, момчетата водени от младия Боян Нейчев,не затрудниха  „Созопол” и трудно градяха атаки. Гостите поведоха в 40-та минута след гол с глава на Минчо  Минчев. При попадението младият и неопитен Александър Петрунов улови топката около гол линията,но страничният рефер посочи центъра. В последната атака на първото полувреме  играещият помощник-треньор Галин Трифонов с далечен удар от  близо 20 метра имаше шанс да изравни. През второто полувреме Спас Дончев със слаб, но точен удар за втори път отбеляза за „Созопол” и с това пречупи надеждата на публиката за равенство.

Малко по-късно, след подаване от Валентин Вълев,  Асен Асенов стреля с глава, но коженото кълбо отново мина на сантиметри от вратата на съперника. В 82-та минута съдията за игра с ръка в наказателното поле от футболист на гостите не отсъди 11-ет метров наказателен удар за казанлъчани и окончателно утвърди 0:2 за гостите от курортния град Созопол.

„Розова долина” игра така:Александър Петрунов, Валентин Вълев, Боян Нейчев-играещ старши-треньор, Радослав Сашков-капитан, Христо Терзиев, Милен Христов/ Апостол Павлов/, Галин Трифонов-играещ помощник-треньор, Тонислав Терзиев, Николай Иванов, Ахмед Фаиков, Асен Асенов/ Красимир Тонев/.

След повече от 220 минути без отбелязано попадение,казанлъшките футболисти са 14-ти вече от 19-ет отбора с актив от 9 точки,след 10  мача при „аматьорите”.

В 11 кръг на Югоизточната „В” група от 16 часа на 16.10.2011г./неделя/  гостуваме на „Димитровград”.