ЮИ В гр. 2011/12 - 13 кръг /Левски (Крл) - Розова долина 2:0 /

Четвърта поредна загуба инкасираха казанлъшките футболисти на карловския стадион „Васил Левски” във фаталния 13-ти кръг от Югоизточната „В” група.С 2:0 и две дузпи местните състезатели на „Левски 2004”/Карлово/ надделяха в равностоен двубой над „Розова долина” в петъчния ден.

В 13-ия кръг на футболния„Югоизток”при„аматьорите”,казанлъшкият футболен „Розова долина” претърпя четвърта поредна загуба с 0:2 този път от „Левски 2004”/Карлово/ на стадион”Васил Левски”.След час игра и две дузпи домакините от града на Левски взеха трите точки срещу казанлъчани,в един равностоен мач.В 60-та и 70-та минути, „Левски 2004” отбеляза след два 11-ет метрови наказателни удари,които породиха и доста коментари.
„Отмениха чисто попадение на завърналия се Щерьо Щерев,който по традиция играе добре в Карлово.Подариха дузпа на домакините,а следващата бе реална.Липсваха ни Валентин Вълев и Ахмед Фаиков в един слаб мач, без да ни надиграят на собствения си терен”,коментираха от щаба на стадион „Севтополис”.

В сряда /02.11.2011г./ от 14,30 часа приемаме „Хеброс”/Харманли/, а до мача сме 15-ти /от 19 тима/ с едва 9 точки и негативен голов баланс 9 към 20 гола,след две победи,три ремита и седем загуби.

Тези дни вероятно пореден отбор ще напусне т.нар.”трета дивизия”.Финансов колапс се очаква да откаже „Родопа 1927”/Смолян/ от предстоящите мачове.