20 ноември 2011г. (неделя), 14:30ч. + видео в края на новината

гр. Казанлък  - ст."Севтополис" - 100 зрители

Розова долина - Загорец

1:0

1:0 Радослав Сашков          47'

Малобройната публика на стадион”Севтополис” бе свидетел на спечелването на ценни три точки от ФК”Розова долина” след бърза игра,доста положения за гол и минималното 1:0 за казанлъчани срещу ОФК „Загорец”/Нова Загора/.

В 17-ия кръг на „Аматьорския футболен югоизток” казанлъчани играха с много желание и амбиция за победа.ОФК”Загорец” предложи доста изпитания за домакините от „Розова долина”,в които имаше нервни и припряни действия особено в първите 45 минути.”Отвореният стил” на игра и при двата отбора предполагаше и доста положения за попадения,а хубавото е,че гостите от Нова Загора не играха т.нар.”бетон” в защитния вал с 11 души.Особено през второто полувреме „розите” имаха възможност да вкарат няколко попадения,но липсата на опит и мисълта за победа на всяка цена „сковаваше” домакините.Пред обидно малко публика/малко над 50 души/ „старшията” на тима от Казанлък-Боян Нейчев бе принуден отново „да крои” нов тим.”Таранът” Щерьо Щерев получи бъбречна криза,а Николай Иванов вероятно ще „закачи бутонките на пирона”/казано на футболен език/.”В челото” на атаката бе капитанът и  дефанзивен Радослав Сашков,който след центриране на енергичния Мартин Чекаров и грешка на противниковия „страж” се оказа най-съобразителен и добави за 1:0 в 47 минута.Това успокои „розите”,които чрез Ахмед Фаиков,Галин Трифонов и Асен Асенов пропуснаха да удвоят резултата.Почти в края на мача влезлият като резерва Даниел Демирев „нацели” напречната греда,а за нисичкия Фаиков „коженото кълбо” се оказа малко над него ,за да финализира успешно атаката ни.Следваха заслужени аплодисменти за младия ни тим за себераздаването и енергията, която вложиха в мача и онзи хъс,който желаем да го има и напролет.

Казанлъчани играха така за победата с 1:0 над”Загорец”/Нова Загора/:Александър Петрунов,Христо Терзиев,Милен Христов,Боян Нейчев-играещ старши треньор,Галин Трифонов-играещ помощник треньор,Тонислав Терзиев,Мартин Чекаров,Валентин Вълев,Асен Асенов,Ахмед Фаиков,Радослав Сашков-капитан/като резерви влязоха Демирев,Колев и Йовчев/.

Преди гостуването от 18 кръг на Югоизточната „В” група /в неделя -27 ноември/ на ФК”Брестник 1948”  на стадион”Беркут”/в село Брестник- Община „Родопи” Пловдивско/ сме на 14-та позиция /от вече 18 отбора/ с 12 точки от 15 мача.