1:0 Александър Стойчев   37'
               1:1 Щерьо Щерев          42'
               2:1 Станимир Ковачев     52'
               2:2 Ахмед Фаиков         65'

В 37-ата минута Александър Стойчев-„Легендата” от домакините „прониза” с глава вратата на "розите" за 1:0. Капитанът на брестничани засече на втора греда центриране от аут-линията на Станимир Ковачев. Попадението за лидера на тима бе трето в сметката на нападателя от началото на сезона.

След гола на „Брестник 1948” последваха силни минути за „Розова долина”. В 40-ата  таранът Щерю Щерев изравни, след като вратарят Аргилашки изби топката в краката му, отразявайки тупалка на помощник –треньора Галин Трифонов. Секунди преди края на първата част Щерев отново се оказа на стрелкова позиция, но изпусна контрол над кълбото. Младият Станимир Ковачев отново изведе „Брестник” напред. В 50-ата минута бързакът вкара с глава, след идентична ситуация, както при гола на Стойчев. Ахмед Фаиков от казанлъчани  възстанови равенството от пряк свободен в 73-ата с „ювелирен” изстрел в страничния стълб. Голът на младежкия аматьорски национал се оказа и последен в срещата от предпоследния есенен кръг. Зрелищен и здрав  мач, с четири гола и още куп положения за попадение изиграха отборите на ФК”Брестник 1948” /Пловдивско/ и ФК ”Розова долина”. Срещата бе  от 18 кръг шампионата на Югоизточна "В" група и завърши без победител - 2:2, на кокетния стадион”Беркут”.

„Можехме спокойно да бием!Заслужавахме го след силна игра с един от водачите в групата ни.Домакините заслужаваха два червени картони за груби нарушения срещу Ахмед Фаиков и срещу мен”,коментира „старшията” на отбора амбициозният Боян Нейчев.

„Фаиков пропусна да се разпише за трите точки,доволен съм от мъжеството на момчетата.Отново пускаме налепи и лесни голове от статични положения-нашата слабост през годината.Направих само една промяна /от мача със „Загорец”/Нова Загора/ на мястото на капитана Радослав Сашков излезе като титуляр Щерьо Щерев.Играем за футбола,за отбора да го има в Казанлък!В сряда срещаме в  трети финален за областта мач за „Аматьорската купа” - „Верея” в Стара Загора.В областния град ще дам шанс на младите от тима,след като ще отсъстват по лични причини поне 4-5 футболисти.Играем по-важен двубой в събота от 14 часа с „Арда”/Кърджали/ от последния 19 кръг за полусезона”,допълни Боян Нейчев,който включи и видеозаписа като разузнаване на последния ни „противник”.

Преди заключителния за годината мач, казанлъшкият представителен „Розова долина” е 14-ти от 16 срещи след     три победи,четири ремита и девет загуби с фаталните 13 точки и негативен голов баланс 14 към 27 попадения/от вече 18 тима/.