4:0 Христо Терзиев (дуз)  68'
             5:0
Щерьо Щерев           71'
             6:0                       82'

С хеттрик на Щерьо Щерев Розова долина постигна най-убедителната си победа в първенството след 6:0 над игралите с юноши гости от Брестник. Няколко пропуски на нападателите, няколко спасявания на вратаря и съдията спасиха гостите от двуцифрена загуба. Реферът на практика спести цели 14 минути игрово време след като даде край на първото полувреме с 5 минути по-рано, а на второто с цели 9 минути давайки последния съдийски сигнал веднага след шестия гол в 82 минута!

Срещата, която бе и последна домакинска за Розите за сезона се игра на изключително тежък, разоран и кален терен. Причината бе благотворителен турнир с 20 отбора провел се няколко часа преди мача под непрестанен дъжд на официалния терен на ст."Севтополис".

Самият мач се игра на една врата, като гостите така и не отправиха удар във вратата на Розова долина. Казанлъчани бързо си решиха мача и до почивката водеха с 3:0. През втората част паднаха още три гола, а играч на Брестник бе изгонен с директен червен картон за удар без топка. Малшансът на Брестник продължи и в 81-та минута при три извършени смени техен състезател напусна контузен и отбора остана с девет души. В този момент падна шести гол във вратата им, а реферът реши да спести оставащите почти 10 минути до края и наду свирката.

В този предпоследен кръг се получи смяна на лидера в класирането . Водилият почти цял сезон отбор на Тунджа (Ямбол) след загуба от Асеновец сдаде първото място на ФК Раковски, който наесен ще играе в обединената Б група тъй като печели служебно мача си от последния кръг.