гр. Казанлък  - ст."Севтополис" - 300 зрители

Розова долина - Хасково

0:0

снимки:  01.09.2012 - ЮИ В гр. 2012/13 - 3 кръг - Розова долина - Хасково 0:0

Розова долина и Хасково завършиха при спарведливо равенство 0:0 мача си от трети кръг игран пред около 300 зрители на ст."Севтополис". Това са първите загубени точки от гостите, които бяха спечелили предишните си два мача.

Срещата започна с игра в средата на терена, без голови положения и с много неточни подавания и от двата отбора. Едва през втората половина на първото полувреме зрителите видяха няколко интересни ситуации. в 23-та минута Кристиян Славов от Розите пробва да прехвърли вратаря на гостите от 26 метра, но топката се отби от напречната греда. В 30-та минута Ахмеда Фаиков стреля опасно от добра позиция, но хасковският вратар спаси. До края на полувремето гостите се активизираха и изпуснахадве чисти положения за гол. В 36-та минута техен нападател пропусна да засече остро центриране успоредно на голлинията. В 42-та минута играч на гостите излезе очи в очи с вратаря на Розите Златко Костадинов, който не трепна и спаси с лекота опита за прехвърлящ удар... (цялата статия)

През второто полувреме гостите владееха повече топката, а Розите разчитаха на бързи атаки. В 60-та минута вратаря на гостите спаси опасен удар, а в 65-та хасковски нападател прати топката над гредата. В 71-та минута играч на гостите стреля опасно от 30 метра, Златко Костадинов изби, а след това спаси и добавката, въпреки че бе маркирана засада. Най-интересното положение за Розите бе в добавеното време на мача. Центрирана топка отдясно бе изпусната от вратаря на хасково и попадна в Асен Асенов, който от два метра прехвърли вратата и пропусна да остави трите точки в Казанлък.

Момчетата от Розова долина бяха изпратени с аплодисменти от публиката за сърцатата си игра. Аплодисменти получи и отлично ръководилия мача главен съдия Ангел Златков от Бургас. Гостите от Хасково също бяха представени и на трибуните под формата на псуваща групичка от 15-20 човека.

/ Kоментари (5) / Преглеждания: 1430
Поставена на: 29-08-2012 19:02 / Последна промяна на: 02-09-2012 11:36

Потребителски коментари (5)
Написано от mladen, Поставена на: 02-09-2012 09:38, , *****
1. .
Много слаб мач на Хасково.Нека не се залъгваме че сме играли добре.Нямаме нападател,Пламе Стоянов не виждам каква фукция изпълнява.Беки- то също!Само с повече помощ от община и спонсори може да направим доста добър отбор ,единствено с местни кадри!Много добре стана че върнаха треньора Христов,това е точния човек,да се изгради боеспособен отбор.
Успех РОЗИ!

Написано от Иван, Поставена на: 02-09-2012 09:21, , *****
2. Еееее
Тези бяха малко по-добри от Асеновец, но въпреки това ме е яд защото можеше да ги победим.

Написано от Leandeer, Поставена на: 01-09-2012 18:28, , *****