2:0
Пламен Стоянов        51'
             3:0 Атанас Савов (автогол)79'
             4:0 Ахмед Фаиков (дузпа)  90'

Розова долина спечели убедително с 4:0 срещу затъващият отбор на Брестник на мокрия терен на ст."Севтополис" пред около 300 зрители. Четирите гола на Розите им донесоха отборна премия от 400 лева осигурена от четири казанлъшки фирми.

• 10 минута - Ахмед Фаиков стреля изненадващо от фаул в близкия ъгъл, но топката минава встрани от вратата.
  • 15 минута - вратарят на Розите Златко Костадинов избива удар отблизо.
  • 27 минута - след центриране гостите пращат топката във вратата, но е отсъдена засада.
  • 30 минута - 1:0! След бърза атака по дясното крило топката е центрирана по земя и Кристиян Славов бележи от 5 метра.
  • 45 минута - Вратарят на Брестник спасява силен удар от 30 метра.
  • 51 минута - 2:0! Силен удар от фаул се отбива от лявата греда и топката попада в Пламен Стоянов, който удвоява преднината на Розите.
  • 52-60 минута - няколко пропуска на играчите на Розова долина.
  • 67 минута - Златко Костадинов спасява най-доброто положение за гостите в мача.
  • 71 минута - греда за Розите.
  • 79 минута - 3:0! Топката е центрирана към наказателното поле на гостите, където защитника Атанас Савов пробва с глава да върне към вратаря, но той е тръгнал напред и се разминава с топката, която попада в мрежата.
  • 81 минута - играчи от двата отбора се спречкват до тъчлинията в следствие на което Николай Цонков от Розова долина и Атанас Савов от Брестник напускат терена с червени картони.
  • 90 минута - 4:0! Реферът Николай Костадинов отсъжда дузпа за Розите, която е реализирана от Ахмед Фаиков.