0:1 Георги Цъцаров      17'
              1:1
Асен Асенов         58'
              2:1 Ахмед Фаиков        78'

Розова долина записа трета поредна победа в първенството след успех 2:1 срещу Мастер (Бургас). Гостите, които до този момент нямаха загуба изпъкнаха пред казанлъшката публика не толкова с футболни умения подхождащи на мястото им в класирането, колкото с постоянните си симулации. Те играха почти цял мач с човек по-малко след изгонване на вратаря им още в 4-та минута, а червен картон получи и Венелин Братанов от Розите в 84-та минута. След този успех Розова долина излезе на 6 място във временното класиране .

• 1 минута - Отново твърде малко зрители на ст."Севтополис". Въпреки прекрасното време, липсата на български мачове по телевизията и добрите игри на Розите, едва около 300 зрители наблюдават мача. Розите са със зелени фланелки, понеже гостите са в червено.
  • 4 минута - Вратарят на Мастер събаря откъснал се срещу него нападател на Розите и получава директен червен картон. Но вместо да отсъди и дузпа, съдията дава пряк свободен удар на границата на наказателното поле при който топката се отби в стената и не последва нищо опасно.
  • 17 минута - Гол за Мастер - 0:1. Играч нагостите прави смешна симулация, но съдията отсъжда нарушение. Следва перфектно изпълнение на Георги Цъцаров в горния десен ъгъл на вратата и гостите повеждат.
  • 20-35 минута - Нищо интересно на терена. Розите не успяват да създадат добри положения за гол.
  • 40 минута - След добре изпълнен пряк свободен удар, вратарят на Мастер с мъка избива влизащата в долния десен ъгъл топка в корнер.
  • 46-57 минута - След получените през почивката наставления, второто полувреме започва с пълно превъзходство на Розова долина. Мачът се играе изцяло в половината на Мастер.
  • 58 минута - Гоооол за Розова долина - 1:1! Резултатът е изравнен от Асен Асенов с хубав удар по диагонала от 17 метра.
  • 74 минута - Уникален пропуск на Розите. Вратарят на Мастер избива силен удар от 25 метра. Пръв до топката стига нападател на казанлъчани, но и неговият удар е спасен от вратаря.
  • 78 минута - Гооол за Розова долина - 2:1! Ахмед Фаиков е изведен отлично зад защитата на гостите и хладнокръвно бележи останал сам срещу вратаря.
  • 83 минута - Нападател на Мастер пробва удар от 15 метра, но топката лети много високо над вратата.
  • 85 минута - За нарушение в централната зона е изгонен с червен картон нападателя на Розите Венелин Братанов и той пропускагостуването на Левски (Карлово) другата събота.
  • 88 минута - Най-чистото положение за Мастер. Топката е центрирана отляво, но нападател на гостите не успява да я овладее на 5-6 метра пред вратата и тя излиза в аут.
  • 90+1 минута - Гостите пробват удар на отчаянито от 35 метра, но Злато Костадинов без проблем лови топката.

Снимки: 06.10.2012 - ЮИ В гр. 2012/13 - 9 кръг - Розова долина - Мастер 2:1

/ Kоментари (5) / Преглеждания: 1685
Поставена на: 03-10-2012 20:44 / Последна промяна на: 07-10-2012 23:02

Потребителски коментари (5)
Написано от Yavor Dimitrov, Поставена на: 06-10-2012 19:13, , *****
1. само рози!
Браво на нашите,честита победа на всички,дано да продължим със серията и в дербито на долината на розите срещу закъсалия отбор на левски карлово.Тези двубои носят голям заряд,МАЧКАЙ РОЗИ ! 8)

Написано от Иван, Поставена на: 06-10-2012 18:46, , *****