2:0
Венелин Братанов   56'
              3:0
Пламен Стоянов     78'

С два гола на Венко Братанов и един на Пламен Стоянов Розова долина победи Арда (Кърджали) с категоричното 3:0. Това бе най-малкият резултат с който си заминаха гостите след куп пропуски на Розите, които продължиха поредицата победи пред казанлъшка публика. Срещата се изигра с два часа по-рано поради телевизионното излъчване на ЦСКА-Левски, а след края на мача гостите гледаха дербито в казанлъшко заведение.

• 1 минута - Въпреки изтегления в последния момент начален час на мача, отново около 300 зрители са по трибуните на ст."Севтополис" в топлия съботен следобед.
  • 2-10 минута - Розите започват активно и два удара на Ахмед Фаиков застрашават вратата на гостите, но излизат в аут.
  • 13 минута - Гоооол за Розова долина - 1:0! Венелин Братанов получава топката отляво в наказателното поле и с точен удар открива резултата.
  • 19 минута - Златко Костадинов с лекота лови слаб удар на гостите от 25 метра.
  • 22 минута - Казанлъшки нападател е изведен срещу вратаря на Арда, но е маркирана засада.
  • 33 минута - Куче нахлува на терена и прекъсва мача за около минута, забавлявайки играчи и публика.
  • 39 минута - Опасна атака на Арда завършва с удар, който е блокиран от защитник.
  • 41-45 минута - В края на полувремето Розите търсят втори гол. Първо удар на Пламен Стоянов от границата на наказателното поле минава над вратата. Минута по-късно защитник на Арда изчиства топката от голлинията след удар на Асен Асенов, а веднъж и вратарят спасява диагонален удар на Венко Братанов.
  • 52 минута - Пропуск на Розите. Пламен Колев излиза срещу вратаря, но не успява да го преодолее.
  • 55 минута - Отсъден е опасен пряк свободен удар за Ардана 18 метра от вратата. Ударът е блокиран от защитник на Розите.
  • 56 минута - Гоооол за Розова долина - 2:0! Розите организират перфектна бърза атака по дясното крило. Топката достига до Венелин Братанов, който озовал се сам срещу вратаря технично го преодолява и въпреки опита за нарушение срещу него търкулва топката в мрежата.
  • 66 минута - Опасен удар преминава покрай дясната греда на Арда.
  • 73 минута - Силен удар на Пламен Стоянов е избит в корнер от вратаря.
  • 78 минута - Гоооол за Розова долина - 3:0! Пламен Стоянов увенчава активната си игра с хубав гол след като се измъква от защитата на Арда.
  • 80 минута - За втори път защитата на Арда спира топката на голлинията, този път след центриране от корнер и удар с глава.
  • 84 минута - В последнита десетина минути гостите организират няколко добри атаки в търсене на почетен гол и вратарят на Розите има доста работа. Едно дълго центриране е подценено от Златко Костадинов и топката го изненадва, но впоследствие се справя със ситуацията.
  • 90 минута - Нападател на Арда прави атрактивна задна ножица, но вратарят спасява.
  • 90+2 минута - Пряк свободен удар за Арда. Топката е шутирана силно от 25 метра, но Златко Костадинов се справя перфектно и с тази ситуация оставяйки гостите без гол.

• / Kоментари (2) / Преглеждания: 1329
    Поставена на: 17-10-2012 20:30 / Последна промяна на: 29-10-2012 00:18

Потребителски коментари (2)
    Написано от Иван, Поставена на: 20-10-2012 18:17, , *****
    1. победа
    Чудесна игра на нашите не дадоха никакъв шанс на гостите, които се държаха много корестно. Лично аз очаквах да се държат провокативно, както при предишните ни мачове с тях.

Написано от Pitbul, Поставена на: 20-10-2012 15:01, , *****