2:0

1:0 Христо Паричков    52'
              2:0
Ахмед Фаиков (дуз) 57'

Розова долина постигна неочаквано трудна победа с 2:0 над Гигант (Съединение). Отново твърде малко публика дойде в топлия съботен следобед да подкрепи Розите и само около 200 зрители видяха новите седалки, монтирани на ст."Севтополис". Момчетата на треньора Дидо Христов изиграха слабо първо полувреме, но след почивката в рамките само на пет минути отбелязаха два гола и обезпечиха победата си. Вече в традиция се превърна Розите да завършват срещите с числено намален състав. Този път Николай Цонков бе изгонен с директен червен картон в 75 минута. За разлика от нулевия интерес на казанлъшката публика към гостуванията на отбора, около 20 души от Съединение бяха дошли на мача в Казанлък.

• 7 минута - Вратарят на гостите спасява хубав удар на Ахмед Фаиков от фаул от 25 метра по диагонала.
  • 10 минута - Нападател на Гигант стреля към вратата, но Златко Костадинов спасява.
  • 12 минута - Нов пряк свободен удар за Розите и отново вратарят на Гигант спасява хубавия удар на Фаиков.
  • 18 минута - Бърза атака на гостите завършва с удар в аут.
  • 28 минута - Отборът на Гигант е по-активен. Гостите атакуват по дясното крило, топката е центрирана около точката на дузпата и нападател стреля от воле над вратата.
  • 36 минута - Атака на Розите завършва със слаб удар в ръцете на вратаря.
  • 45 минута - Далечен удар на играч от Гигант минава над вратата.
  • 47 минута - Пряк свободен удар пред наказателното поле на Розите. Играч на гостите стреля, топката се отбива от напречната греда, пада на метър пред голлинията и е изчистена от защитата.
  • 52 минута - Гоооол за Розова долина - 1:0! Христо Паричков засича с глава центриране от фаул и открива резултата за Розите.
  • 55 минута - Пламен Стоянов стреля силно от 15 метра, вратарят на гостите с мъка избива удара, но топката попада в Ахмед Фаиков, който е съборен в наказателното поле - дузпа за Розите!
  • 57 минута - Гоооол за Розова долина - 2:0! Ахмед Фаиков изпълнява дузпата със силен удар в долния ляв ъгъл на вратата и удвоява преднината на Розова долина.
  • 67 минута - Поредна опасност от статично положение, този път за гостите. Топката минава край гредата.
  • 72 минута - Вратарят на Гигант спасява силен удар от 20 метра по диагонала.
  • 73 минута - ЗлаткоКостадинов прави отлично спасяване след удар отблизо.
  • 75 минута - Розите остават с десет души на терена след червен картон на Николай Цонков за спорен удар без топка.
  • 77 минута - Отлична бърза атака на Розите завършва с центриране, но ударът на Пламен Стоянов не намира целта и минава на метър на гредата.
  • 79 минута - Отново чудесна намеса на Златко Костадинов, който спасява удар на гостите отблизо.
  • 80-90 минута - Мачът се доиграва без интересни положения пред двете врати.