23 март 2014г.(неделя), 15:00ч

гр.Стралджа - ст."Стралджа" -

Стралджа - Розова долина

1:2

Мъжкият представителен тим на  ФК „Розова долина” постигна първата си победа от старта на пролетния дял от първенството над предпоследния в класирането на Югоизточната В група ОФК „Стралджа”.Възпитаниците на треньора Александър Георгиев взеха трите точки след 2:1 като гости.

Николай Стоичков стана автор на двете попадения за „Розова долина”.

С18 точки тимът от ст. „Севтополис” е отново на 14-то място, със същия точков актив е и състава на Димитровград, който е на 13-то място.

В сряда от 15.00 часа в междинния 22-ри кръг Розова долина приема на своя стадион „Мастер” (Бургас). Това ще бъде вероятна причина за отлагането на мача на юношите старша възраст на клуба с ОФК „Поморие” в четвъртък, тъй като част от състава играе за мъжкия тим.

В неделя, по времето когато играха мъжете, се състоя кръг от първенсвото на областната група за юношите младша въраст. Възпитаниците на треньора Антим Паральов гостуваха на „Берое”в Стара Загора. При безобразно съдийство и множество субективни отсъждания в полза на домаките крайният резултат е 2:1 за „зелените”. Първото попадение за срещата отбеляза за тима на Казанлък Християн Димов в 15-та мин. След 30-та дойде и изравнителният гол. Малко след това „розите” имаха отново възможността да поведат, но голът на Никулин Нейков не бе признат, заради засада. Въпреки протестите на казанлъчани за несъществуващо нарушение, съдийското отсъждане повлия на играта на футболистите и след втори гол за домакините в 73-та минута резултатът вече бе 2:1 за „Берое”. В следващия кръг младшата възраст на „Розова долина” посреща у дома в неделя от 10:30 часа отборът на ФК „Стара Загора”.

Информация: Пресс ТВ