Розова долина
 9
  голове:

В ред. време 2:2. Розова долина се класира след изпълнение на дузпи с 6:7

Розова долина отстрани изключително драматично четвъртодивизионния ФК Кошарица след изпълнение на дузпи. В редовното време мачът завърши 2:2 като Розите изоставаха с 1:2, но успяха да изравнят и бяха по-точни при изпълнението на дузпите.  По този начин казанлъчани се класираха за финала в Югоизточната зона за Купата на България. Там ще срещнат победителя от двойката Палас (Рудозем) - Гигант (Съединение). При успех в този следващ мач Розите отиват на 1/16 финал за Купата, където ще срещнат тим от Първа лига.

По същото време днес се игра и междинен кръг в Трета лига, като мачът на Розова долина с Евроколеж бе отложен. Отборът на Карнобат записа четвърта поредна победа и излезе начело в класирането, като изпревари Розите с три точки, но има и един изигран мач повече.

В пореден мач от турнира за Купата на България Розова долина гостува в с.Кошарица на местния тим. Срещата е зонален полуфинал за Югоизточна България. В предния кръг Розите отстраниха като домакини Загорец (Нова Загора)с дузпи, а Кошарица се справи с Черноморец (Бургас) също след дузпи.

Домакините от Кошарица през миналия сезон завършиха на последно място в "А" ОФГ Бургас и изпадат в "Б" ОФГ, която се явява 5 дивизия на българския футбол. Без съмнение това ще бъде най-екзотичният мач на Розова долина в последните години. Успех в него ще прати казанлъчани на Зонален финал, където при нов успех се отваря възможност в Казанлък да гостува отбор от Първа лига.

Село Кошарица се намира  в община Несебър на 6 км от курорта Слънчев бряг и има население около 1350 души.