голове
 0:2 Петър Колев 78', 0:3 Мартин Димитров 90'+3'

автор: Манол Далемски

Розите тръгнаха надолу със страшна сила след днешната резонна загуба с 0:3...
Едва около 70-80 фена наблюдаваха един слаб мач, а за отбелязване е, че почти половината зрители бяха от Карнобат.
   Мачът започна с възможност за домакините, но Сливов не успя да уцели вратата отблизо в 7-ата минута. В 12-ата минута на срещата Аксито направи груба грешка и изведе № 11 от гостите сам срещу Павел Колев и ударът на нападателят на гостите оплете топката в мрежата - 0:1... До края на полувремето домакините се опитаха да обърнат мача, но сякаш играеха без особено желание. Все пак могат да се отбележат силен шут на Аксито в 16-ата минута, минал покрай вратата и хубава комбинация между Стоичков и Кристиян Петров, завършила с точен удар на последния, но спасен с вещина от вратаря от Карнобат в 36-ата минута.
След почивката играта се пренесе изцяло в половината на гостите, но неумението на Розите пред гола продължи да властва на терена. Три минути след подноваването на играта капитанът в този мач Николай Стоичков пропусна сам срещу вратаря на Карнобат, а 10 минути по-късно тупалка на Аксито от границата на пеналта отново профуча покрай страничната греда. Няма смисъл да изброявам безбройните центрирания от корнери или от атаки по крилата, завършили с пропуски на почти целия отбор на домакините.
   В края на мача гостите съвсем довършиха нещастните си домакини - най-напред в 78-ата минута на мача с красив капещ лист техен футболист удвои резултата, а в дадедното от съдията продължение на мача успяха да оплозотворят и третото си положение за гол като оформиха крайното 0:3. За съжаление номерата им почти не се четяха и няма как да кажа кои от техните играчи вкараха тези попадения.
   След тази срамна загуба и най-вече след безличното представяне, според мен е крайно наложително да се предприемат някакви промени - не помня от колко мача не съм виждал на трибуните президента на отбора, вече трети мач играем и без треньор, въобще положението на Розите хич не е "розово"...